روبو پرایم

4.500.000 تومان

چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

  • برنامه نویسی به زبان C  و با استفاده از محیط آردوینو
  • آموزش نحوه کنترل موتورها و ربات
  • آموزش نحوه تعقیب کردن خط مشکی به صورت هوشمند
  • آموزش نحوه کار با بازو و گرفتن و حمل بسته ها
  • این دوره شامل 4 ترم می باشد، هر ترم شامل 10 جلسه ی 90 دقیقه ای می باشد .

درباره این دوره

  • این دوره را میتوان شروع رباتیک پیشرفته در سن دانش آموزی نامید. دانش آموزانی که در دوره های قبل شرکت کرده اند تا کنون با اصول ساخت رباتها هم از لحاظ مکانیکی و هم از لحاظ برنامه نویسی و الکترونیک آشنا شده اند. اکنون وقت آن است تا خودشان دست به کار شوند و برای رباتی که ساخته اند برنامه نویسی کنند و به اصطلاح به رباتشان جان بدهند.در این دوره رباتی در اختیار هر دانش آموز قرار میگیرد و دانش آموزان با استفاده از زبان C و محیط آردوینو برای ربات برنامه نویسی می کنند. این ربات دارای قابلیت تشخیص دادن مسیر مشکی است و توسط برنامه ای که دانش آموزان می نویسند میتواند مسیر مشکی را به صورت خودکار و بدون کنترل دنبال کند.
    همچنین این ربات یک بازو دارد که میتواند اجسام سبک را بگیرد و با خود حمل کند.
  • دانش آموزان با برنامه نویسی برای این ربات، احساس خاصی را تجربه میکنند که تا کنون نداشته اند. آنها در طول ساخت، بارها و بارها برنامه های مختلف را آزمایش می کنند ولی به دلیل اشتباهاتی که در برنامه وجود دارد رباتشان به خوبی کار نمیکند. در نهایت وقتی تلاش دانش آموز به نتیجه می رسد و ربات به خوبی واکنش نشان میدهد احساس صمیمیتی بین دانش آموز و رباتش به وجود میاید. همین احساس باعث تلاش بیشتر دانش آموز برای یادگیری بیشتر مطالب و بهتر کردن حرکت ربات می شود.

مناسب برای پایه:
تعداد ترم

سه ترم, هر ترم شامل 10 جلسه ی 2.5 ساعته می باشد.

زمان برگزاری

شعبه اتوبان صدر: شنبه ها 15 تا 17:30, شعبه اتوبان صدر: دوشنبه ها 16:30 الی 19:00, شعبه اتوبان صدر: سه شنبه ها 12 تا 14:30, شعبه اتوبان صدر: پنج شنبه 9 تا 11:30

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
سبد خرید
Start typing to see posts you are looking for.